Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, dystrybutorów na rynki zagraniczne, sprzedawców internetowych, stolarzy usługowych chcących korzystać z naszych możliwości produkcyjnych. Nasza sieć sprzedaży opiera się głównie na pośrednikach na terenie kraju oraz poza jego granicami. Podejmiemy współpracę z odbiorcami hurtowymi oraz detalicznymi na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Nasze atuty to przede wszystkim długoletnie doświadczenie w branży, minimalny czas realizacji zamówień oraz gwarancja jakości i niezawodności wszystkich produktów.

Przez lata działalności nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami i instytucjami produkując meble do hoteli, aptek, domków letniskowych, domów prefabrykowanych czy mieszkań pod wynajem. Przemawia za nami zadowolenie wielu kontrahentów którym zaopatrujemy sklepy zarówno stacjonarne jak również te działające w branży internetowej.

Zachęcamy do współpracy również wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa z branży hotelowej, budowlanej bądź deweloperskiej chcące zaopatrzyć swoje mieszkania, domy w meble sprawdzonego w tej dziedzinie producenta. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, terminowość i wysoką jakość świadczonych usług.
Dołącz do grona zadowolonych współpracowników firmy Meblast!