Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Akceptuję

Komody

Klasyczna, oryginalna, potężna lub kompaktowa, wtapiająca się w otoczenie lub rzucająca się w oczy – choć występuje w wielu odmianach, jest obecna absolutnie w każdym domu. Komoda o klasycznej długości 120, 140 cm lub w innych, mniej popularnych rozmiarach, używana bywa np. jako szafka nocna z drewna, przestrzeń do przechowywania ubrań, zabawek i pamiątek lub mebel wypełniający wnęki w ścianach, czy między innymi elementami wyposażenia.

Jej największą zaletą jest uniwersalność. Znakomicie prezentuje się właściwie w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo atutem komody jest to, że tego typu przedmiot może być stosowany np. jako szafka nocna drewniana lub element uzupełniający biurko 120 cm, którego poręczne wymiary pozwolą na przechowywanie pod ręką wszystkich niezbędnych do pracy czy nauki akcesoriów.

Jest 10 produktów.

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry