Aby przeglądać tę stronę musisz zaakceptować przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności. Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.

Akceptuję

Meble na zamówienie

Oferowane przez nas meble możemy dostosować do państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy między innymi możliwość:
  • zmiany wymiarów,
  • zmiany kolorystyki i stylistyki zestawów
  • podwyższenie standardu i specyfikizastosowanych okuć i akcesoriów
  • zmianę wyposażenia mebli
  • zmianę ilości lub rozmieszczeni półek
  • przeszklenie lub wypełnienie drzwi/witryn
  • nieograniczone zastosowanie luster
  • (Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić?)

To wszystko daje nam nieograniczone możliwości skomponowania mebli idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb i oczekiwań!Szczególną uwagę w tym zakresie kierujemy ku naszej ofercie szaf ubraniowych. Wykonując szafy na wymiar możemy wykonać "zabudowy" dostosowane "na styk" do każdego pomieszczenia. Wystarczy że podadzą nam Państwo dokładne wymiary od podłogi do sufitu oraz pomiędzy ścianami (może to być wnęka), a my obliczymy niezbędne minimalne przerwy montażowe (tak aby mieli Państwo wygodną i bezpieczną możliwość montażu) i zupełnie za darmo do zamówienia dołożymy od siebie specjalnie obliczone listwy maskujące w kolorach mebli! Dzięki temu łatwym sposobem, we własnym zakresie otrzymają Państwo idealnie dopasowane do pomieszczenia meble na zamówieni, pod wymiar po których montażu nie pozostaną żadne przerwy przy suficie czy ścianie! Tylko my dajemy takie możliwości w sprzedaży mebli na odległość! Meble w 100% na zamówienie ale do samodzielnego montażu! Daje to ogromne oszczędności dla domowego budżetu.
Mają państwo tutaj możliwość zmiany wymiarów szafy, jej wnętrza jak również wyboru kolorystyki oraz stylistyki drzwi i całego zestawu.


Służymy oczywiście profesjonalną poradą w tym zakresie, dostosowując zamówienie do powierzchni i potencjału pomieszczenia, jak również Państwa potrzeb.Zamówienia takie wyceniamy indywidualnie. Zapraszamy do kontaktu, jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Kontakt z nami

opcjonalne

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Back to home